۰۳۱۵۲۶۲۴۶۱۲
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳

گدستون باغ بهادران

اگر شما هم قصد سفر به باغ بهادران را داشته باشید بدنبال پیدا کردن مناطق گردشگری و سواحل زیبای آن خواهید بود، یکی از این سواحل زیبا ساحل ماسه ای گدستون باغ بهادران است که در مقاله “باغ بهادران کجاست؟” به آن اشاره کردیم.

گزستان باغبهادران یا گدستون باغ بهادران

گدستون یا گزستان در نزدیکی محله ملک آباد باغ بهادران و قبل از سد چم آسمان قرار گرفته است، زیبایی این گدستون به ساحل ماسه ای زیبا و جریان خروشان رود در کنار درختان متعدد است. این ساحل ماسه ای که طی سالیان دراز از جریان رود تشکیل شده به دلیل کاهش سطح آب نمایان شده است و مساحتی حدود دو هزار متر را دارد.

بخاطر اینکه املاک کنار این ساحل همگی جزء املاک شخصی بوده ، شهرداری نتوانسته امکانات خاصی را در این ساحل فراهم کند و فقط زیبایی طبیعی این مکان گردشگران زیادی را به خود جذب می کند، البته قابل ذکر است که در مسیر گدستون قلعه کافر و سنگ نگاره های قدیمی نیز وجود دارند.

چطور بریم گدستون باغ بهادران؟

در ادامه ویدئوی کاملی از مسیر رفتن به گدستون تهیه کرده ایم ، همچنین لوکیشن گدستون را هم روی گوگل مپ ثبت نمودیم تا شما بتوانید به راحتی مسیریابی کنید و به گدستون برسید.

 

 

همچنین در صورتی که بخواهید روبروی این مکان در باغ بهادران ویلا رزرو کنید می توانید یکی از ویلاهای کد ۵۲۵۵ یا ویلای کد ۵۱۹۱ را رزرو کنید.

نمایی از ساحل باغ بهادران به نام ساحل گدستون

ساحل ماسه ای

نمایی از ساحل گدستون